پاورپوینت اهمیت حسابداری استهلاک ( ویژه ارائه کلاسی درس بررسی موارد خاص در حسابداری )|40274616

پاورپوینت اهمیت حسابداری استهلاک,اهمیت حسابداری استهلاک,حسابداری استهلاک,تحقیق حسابداری استهلاک,مقاله اهمیت حسابداری استهلاک,بررسی اهمیت حسابداری استهلاک,چهار مفهوم استهلاک ,نظریه دیگر بلکویی درمورد استهلاک ,نظریه پیتون در مورد ماهیت استهلاک

پاورپوینت اهمیت حسابداری استهلاک ( ویژه ارائه کلاسی درس بررسی موارد خاص در حسابداری )|40274616|مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت اهمیت حسابداری استهلاک ( ویژه ارائه کلاسی درس بررسی موارد خاص در حسابداری ) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت با موضوع اهمیت حسابداری استهلاک (ویژه ارائه کلاسی درس بررسی موارد خاص در حسابداری)، در قالب pptx و در 18 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

تعریف پرفسور بلکویی از استهلاک

چهار مفهوم استهلاک

نظر پرفسور بلکویی درمورد ارتباط میان هزینه ها و درآمد ها

نظریه دیگر بلکویی درمورد استهلاک

نظریه پیتون در مورد ماهیت استهلاک

نظریه پاتن ، اسپروس و مونیتزدر مورد حسابداری استهلاک

قسمتی از متن:

حسابداران از گذشته تشخیص دادند که ماشین آلات و تجهیزات عمر محدودی دارند لذا برخی ملاحظات باید درحسابها به منظور نیاز بدیهی برای کنار گذاری این گونه دارایی ها انجام گیرد.

ظاهرا برای اولین بار در سال 1888 میلادی برای انعکاس اثرکاهش ارزش اثاثیه و تجهیزات ، مبلغی به بدهکار حساب سود و زیان و بستانکار حساب اثاثیه ثبت می شدآن زمان این پدیده را زیان ناشی از زوال نامیدند. در طول قرن 19 و 20 م بسیاری از موسسه ها از طریق یک تجدید ارزیابی دوره ای دارایی ها یا به منظور نمودن جایگزینی ها و فرسودگی هابه هزینه های جاری عمل می کردند.اخیراً استهلاک به عنوان یک تخصیص سیستماتیک بهای تمام شده یا سایر ارزش دارایی در طول عمر مفید معرفی شده است.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " اهمیت حسابداری استهلاک " می باشد که در حجم 18 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی درس بررسی موارد خاص در حسابداری رشته حسابداری مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.