تحقیق قیصر امین پور|34022898

قیصر امین پور, تحقیق قیصر امین پور, آثار قیصر امین پور, تحقیق در مورد قیصر امین پور, زندگی نامه قیصر امین پور, اشعار قیصر امین پور, قیصر امین پور, کتاب های قیصر امین پور, تحقیق در مورد قیصر

تحقیق قیصر امین پور|34022898|مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق قیصر امین پور آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود تحقیق با موضوع قیصر امین پور،

در قالب word و در 13 صفحه، قابل ویرایش، شامل:


زندگی‌نامه

آثاری که تا کنون از او به چاپ رسیده

یک گفتگوی قدیمی با قیصر امین‌پوربخشی از متن تحقیق:

وی در دوم اردیبهشت سال ۱۳۳۸ متولد شد. او اهل گتوند دزفول است. امین‌پور تحصیلات ابتدایی‌اش را در زادگاهش گذراند. از سال ۱۳۶۷ تدریس در دانشگاه را به فعالیت‌های فرهنگی‌اش اضافه کرد و از جمله فعالیت‌های دیگر وی باید به دبیری بخش ادبیات فصل نامه هنر و مسوولیت در دفتر شعر جوان اشاره کرد. وی در همان سال موفق شد که دکترای ادبیات فارسی خود را از دانشگاه تهران بگیرد.


دکتر قیصر امین‌پور، رشته‌های تحصیلی مختلفی را تجربه کرد وی سال ۵۷ از رشته دامپزشکی دانشگاه تهران ترک تحصیل کرد. امین پور همچنین از رشته علوم اجتماعی دانشگاه تهران در سال ۱۳۶۳ ترک تحصیل کرد و در سال ۱۳۷۶ با راهنمایی دکتر شفعی کدکنی موفق به اخذ دکترای ادبیات فارسی از دانشگاه تهران شد.


وی همچنین تدریس در دانشگاه الزهرا ۷۰ - ۱۳۶۷ و تدریس در دانشگاه تهران از سال ۱۳۷۰ تاکنون را عهده دار بوده است. امین‌پور دبیر ...